třída - Červená kytička

Informace o třídě Červená kytička
Mateřská škola "Kytička" Pardubice

Naše krásná třída se nachází v přední části jednopodlažní budovy, je vybavena v moderním stylu novým, barevným, dětským nábytkem, stolečky a židličky jsou přizpůsobeny malým dětem. Hračky si mohou děti vybírat z dřevěných kontejnerů a z přehledných polic, kde mají hračky svoje určené místo.
Podlaha třídy je pokryta marmoleem, v části je nový zátěžový koberec, který je využíván ke hrám, na cvičení, na soustředění dětí, na odpočinek apod.

V další části třídy se nachází úložný prostor na lehátka a věšáčky na pyžamka, police na výtvarný, pracovní a didaktický materiál. Nedílnou součástí tohoto místa je i polička na pitný režim, hrnečky dětí a místo na ranní zeleninovou a ovocnou mísu. Ve třídě se dále nacházejí kadeřnický a výtvarný hrací koutek a kuchyňka a pokojíček, které děti s velkým nadšením využívají. Ke třídě přiléhá umývárna a toalety, které jsou odděleny zástěnou, dále šatna a multifunkční místnost na nejrůznější aktivity. Ze třídy je přímý vstup na nově zrekonstruovanou terasu, která je otevřená do prostorné zahrady. Zde se nacházejí velká pískoviště, herní prvky a klouzačky. Děti také mohou pozorovat rostliny na malé loučce u vchodu do mateřské školy.

Červená Kytička

Jak to u nás ve třídě vypadá

Mateřská škola Kytička

logo mš

Gebauerova 1691
Pardubice
530 03 Pardubice
Email:

Statutární město Pardubice

Zřizovatel mateřské školy
Město Pardubice