třída - Žlutá kytička

Informace o třídě Žlutá kytička
Mateřská škola "Kytička" Pardubice

Jednopodlažní budova, ve které se tato třída nachází, prošla před nedávnem celkovou rekonstrukcí. Před vstupem do třídy je prostorná šatna, vybavená novými boxy na odkládání oblečení. Třída je umístěna v zadní, klidné části budovy a je ze tří stran prosklená velkými okny. Poutavě působí barevná výmalba a vybavení novým dětským, barevně laděným nábytkem. Ke třídě náleží krásné sociální zařízení. Třída je vybavena novými herními prvky, hracími koutky k námětovým hrám a dostatkem didaktického materiálu, který uspokojí individuální potřeby dětí. Děti také ocení koutek s výtvarným materiálem, který je volně přístupný během celého dne. Ve výtvarném koutku mají děti na zdi připevněnu novou, velkou, kreslící tabuli pro svůj grafomotorický rozvoj.

Ve třídě je dostatek nového sportovního náčiní, které je hojně používáno při pohybových aktivitách. Každodenně učitelky hrají dětem na nové klávesy k doprovodu zpěvu a hudebně pohybových činností. V zákoutí třídy jsou umístěna lehká lehátka pro chvíle popoledního odpočinku. V rohu třídy je stolek s poličkou, na kterém je umístěn celodenní pitný režim. Ze třídy je přímý vstup na nově zrekonstruovanou terasu pod vzrostlé stromy.

Žlutá Kytička

Jak to u nás ve třídě vypadá

logo mš

Gebauerova 1691